• Start

Belangrijk!!

Klik hieronder op "lees meer" om de brief te lezen!!

Beste leden en ouders/verzorgers van jeugdleden,

Jij, je kind of wellicht nog meerdere leden van het gezin zijn lid van SV TEO. Dit vinden wij als bestuur van deze mooie vereniging natuurlijk geweldig. Maar om een vereniging op de been te houden is veel, heel veel mankracht nodig. Gelukkig zijn er al een heleboel leden, ouders/verzorgers en andere betrokkenen die in ons vrijwilligerskorps al geweldig werk doen. Onze dank is hier als vereniging dan uiteraard ook heel groot voor. Maar helaas moeten we constateren dat we die mankracht nog op vele vlakken te weinig voor handen hebben. Tegelijkertijd maakt groot gedeelte van de leden en ouders/verzorgers van jeugdleden nog geen deel uit van deze gezellige maar ook noodzakelijke groep vrijwilligers. Daarom graag uw aandacht voor het volgende.

We nodigen alle leden en ouders/verzorgers van jeugdleden uit voor gesprek per team waarin we jullie vragen wat jullie kunnen betekenen voor de vereniging. Aangezien we bij vrijblijvende oproepen veel te weinig reactie hebben gekregen verwachten we dat alle leden en ouders/verzorgers van jeugdleden op de aangeven tijd met ons in gesprek gaan of zich anders telefonisch afmelden.

We zijn er stellig van overtuigd  dat ook jullie de situatie van de vereniging en daarbij de noodzaak van het aanvullen van het vrijwilligerskorps inzien en aanwezig zullen zijn. Ook de leden en ouders/verzorgers van jeugdleden die al wel deel uit maken van het vrijwilligersteam nodigen we uit om bij deze gesprekken aanwezig te zijn omdat uiteraard hun visie en inbreng zeer welkom is. Dus nogmaals, we verwachten iedereen !!!!!

( indien je bij meerdere teams betrokken bent  mag je uiteraard bij elk teamgesprek aanwezig zijn maar één gesprek is wat ons betreft ook voldoende)

 

Indeling per team:

Voetbal senioren

SV TEO 1              - Maandag          22 september   19:00uur

SV TEO 2              - Maandag          22 september   19:45uur

 

Voetbal jeugd uit Ten Post (moedervereniging SV TEO)

A-junioren         - Woensdag       24 september   21:00uur

B-junioren         - Woensdag       24 september   20:00uur

C-junioren         - Woensdag       24 september   19:00uur

MC-junioren     - Dinsdag            23 september   20:15uur

D-junioren         - Dinsdag            23 september   20:15uur

MD-junioren     - Dinsdag            23 september   19:15uur

E-pupillen          - Dinsdag            23 september   18:15uur

ME-pupillen      - Dinsdag            23 september   19:15uur

F-pupillen          - Dinsdag            23 september   18:15uur

 

GYMNASTIEK    -Maandag          22 september   20:30uur

 

Als je niet kunt op het aangegeven tijdstip mag je uiteraard ook bij een ander team aanschuiven. Kun je echt niet? Bel dan even Rense Jan (voetbal) 06-20722526 of Hennie (gym uiterlijk zondag 21 september) 050-3023553

Met vriendelijke groet,

Bestuur SV TEO

Fuse
  • Bezoekers:
  • Vandaag 16
  • |
  • Gisteren 151
  • |
  • Deze week 367
  • |
  • Deze maand 2792
  • |
  • Totaal 65063
webmaster : Joop de Vries Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Copyright © 2017 svTEO