• Start

SV.TEO Afdeling O.L.V. (Ouwe lullen voetbal)

Geachte mede voetballiefhebbers,

Na ons uurtje ballen van afgelopen dinsdagavond 8 februari 2011 heb ik 2 dagen lopen denken hoe ik een stukje moest gaan schrijven over het verloop van dit initiatief tot nu toe. Ach, ik doe het maar in mijn eigen woorden. Na een zeer goed begin met ongeveer een 12 actieve voetballers en voetbalsters stonden we dinsdag met 3 man en 1 dame op het veld. Ja, en dan wordt het natuurlijk moeilijk om een partijspel te gaan doen. Niet dat we ons niet hebben vermaakt met ons vieren, maar met 10 mensen is het toch leuker voetballen. Natuurlijk waren er mensen nodig bij het oud papier sjouwen, natuurlijk zijn er omstandigheden waarbij het voetballen op het tweede plan komt. Maar wij moeten in onze vereniging toch meer mensen kunnen vinden die elke week een uurtje tegen een bal aan willen trappen ? Dus, vaders en/of moeders van spelers, oud voetballers, spelers van het 3de elftal, eigenlijk iedereen tussen de 20 en 65 jaar die niet trainen of niet meer in de competitie willen voetballen, laat je zien ! Voor het geld hoef je het niet te laten. De mensen die nog competitie spelen zijn natuurlijk lid van TEO, de anderen kunnen dit seizoen nog gratis gebruik maken van de faciliteiten van onze mooie vereniging. Voor het seizoen 2011/2012 wordt er een donateursschap van 25 euro gevraagd. Ach, wat is nu 0,50 euro per week voor een uurtje grashappen in de frisse lucht van Ten Post ? Het enige wat gevraagd wordt zijn voetbalschoenen en scheenbeschermers, en natuurlijk het goede humeur !

Meld je aan bij: Ben Snijder, Tuwingastraat 14, Ten Post.  Via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Fuse
  • Bezoekers:
  • Vandaag 16
  • |
  • Gisteren 151
  • |
  • Deze week 367
  • |
  • Deze maand 2792
  • |
  • Totaal 65063
webmaster : Joop de Vries Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Copyright © 2017 svTEO