• Start

Activiteiten 5 t/m 9 jan senioren SV TEO

Allereerst wil ik iedereen die SV TEO een warm hart toedraagt een geweldig sportief en gezond 2016 toewensen.
 
Voor de voetballers , we gaan weer los. Ik ben maandagavond op de veld geweest, en als het morgen niet al te gek gaat trainen we om 20.00 uur op het veld in Ten Post. Donderdag trainen we in Garmerwolde om 21.00 uur. 20.45 uur aanwezig. Vrijdagavond hebben we een nieuwjaarborrel in de kantine.( zie info elders op de site)  Zaterdag is er een onderlinge wedstrijdje . Hierbij roep ik alle senioren + de A jun.  op om weer eens in beweging te komen. Het 1e wordt geacht aanwezig te zijn( anders afmelden). Aanvang 14.30 uur aanwezig om 14.00 uur .
 
Jan Afman
Fuse
  • Bezoekers:
  • Vandaag 16
  • |
  • Gisteren 151
  • |
  • Deze week 367
  • |
  • Deze maand 2792
  • |
  • Totaal 65063
webmaster : Joop de Vries Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Copyright © 2017 svTEO