Skip to main content

In memoriam

Rolf van der Laan

 

Geboren op 27 juni 1969

Overleden 15 december 2020

 

Gisteravond bereikte ons het schokkende bericht dat Rolf van der Laan plotseling is overleden. Dit is nauwelijks te bevatten en enorm verdrietig voor Simone, Sietze en Marieke, Marije en Jasper, Martijn, familie en vrienden.
Het valt ons zwaar om dit in de verleden tijd te schrijven maar Rolf was natuurlijk sinds jaar en dag betrokken bij onze vereniging. Zowel Sietze, Marije, en Martijn hebben bij TEO gevoetbald waarbij hij eerst jeugdleider en trouwe supporter langs de lijn was, in Ten Post maar ook in Stedum waar Jasper voetbalt. 

Daarna volgde ook het andere vrijwilligerswerk, Rolf was de man achter de schermen, een stille kracht, die er mede voor zorgde dat elke week het veld speelklaar werd gemaakt zodat er op zaterdag gevoetbald kon worden. Maar ook het onderhoud van de velden en de technische man van de machines. Rolf was een TEO-man die altijd verbonden is gebleven met onze vereniging. Rolf is 51 jaar geworden en dat hij er niet meer is, is een groot gemis en een zwarte bladzijde voor onze verenging.
We wensen Simone en de kinderen, familie, vrienden en eenieder die Rolf een warm hart toe draagt heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.  

Bestuur SV TEO

 

De website van de svTEO maakt gebruik van enkele cookies, uitsluitend voor het goed functioneren van pagina! Door het gebruik van de site of het sluiten van deze melding gaat u hiermee akkoord.